למה חברת הפקה?

ניהול ובקרה, פיקוח וחסכון בזמן.

היתרונות החשובים והבולטים ביותר אצל מפיק האירועים - נובעים מהיותו הגורם המקצועי המקשר והמחבר בין הלקוח לבין הספקים הדרושים לאירוע הספציפי. כל זאת בהתאם לדרישות הלקוח וציפיותיו.

מפיק האירועים מסיר מכם את הלחץ הנפשי, כאב הראש, הריצות האין סופיות ובעיקר את המתח שמוטל עליכם. מפיק אירועים מנוסה יודע להתאים את לוח הזמנים הנכון והבריא, שמאפשר ללקוח לבנות את הקונספט המתאים לו.

ישנם מרכיבים רבים וחשובים לאירוע:

איך לבחור את המקום הנכון? באיזה תאריך בעונה? תקליטן או להקה? מי יצלם? מי יפקח על שירות המלצרים? איך ייצאו המנות מהמטבח? האם אני עומד בתקציב שלי?

מפיק טוב ומקצועי יסייע לך לעמוד במסגרת התקציב אשר תקבעו מראש יחדיו, על מנת לא לחרוג ולהיסחף בהוצאות.

למפיק האירועים קשת רחבה ואפקטיבית של הצעות תקציב, אשר יעמידו אותך בפרופורציה הנכונה ואף יוזילו לך עלויות, אשר מראש יהיו גבוהות יותר אלמלא אותם יחסי מפיק-ספק. עצם העבודה השוטפת שלנו, המחירים הטובים והפריסה הנוחה ביותר - יאפשרו לך להישאר במסגרת התקציב שקבעת.

מפיק האירועים יידע לכוון אתכם אל הספּקים הנכונים, אשר תואמים את דרישותיכם: מיקום האירוע, בחירת התקליטן או הלהקה המתאימה לקהל האורחים, קבלת הפנים וכו'. כל זאת בהתבסס על החלומות שלכם.

בבית עידור הפקות, בית חם המעניק יחס אישי ומקצועי, הידע הטכני והניהולי הטובים ביותר, תוכלו לפקח על האירוע ו"לתפור" אותו כרצונכם.

בעזרת הכוונה נכונה, יסודית והולמת ובשקיפות מלאה מול המשרד והספקים - תוכלו ליצור אירוע מושלם וחלומי.