הפקת כנסים

מתכננים לערוך כנס? כנס מקצועי לעובדי החברה או כנס ללקוחות שמטרתו שיווקית בעיקרה?

ארגון כנסים הוא לא עניין של מה בכך

עליהם להיות מתוכננים ומיושמים במקצועיות רבה. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת בסטנדרטים גבוהים במיוחד, היא להסתייע באנשי מקצוע מנוסים בתחום הפקת כנסים כמו גם אירועים עסקיים.

עידור הפקות היא חברה העוסקת בהפקות מכל סוג ובכל סגנון, לצד הפקה של אירועים משפחתיים אנו מספקים גם שירותי תכנון והפקת אירועים עסקיים ואירועי חברה, כאשר לנגד עינינו מטרה אחת בלבד – סיפוק כל הצרכים והרצונות של לקוחותינו ואנו עושים זאת קודם כל על ידי היכרות מעמיקה והגדרת ציפיות.

הפקת כנס – אין חשוב יותר מהרושם, העניין והערך המוסף

המהות של הפקת כנס, היא ברוב המקרים העברת מידע ונתונים, אם בצורה שיווקית ללקוחות או לקוחות פוטנציאלים ואם אינפורמציה עיונית אינפורמטיבית לעובדי החברה או הארגון. בין אם כך ובין אם כך, לכנסים שמהותם עסקית הייתה בעבר נטייה גבוהה להיות ארוכים ומייגעים, אירועים שברוב המקרים מיועדים לקהל מסוים מאוד ומנוהלים ברצינות יתרה.

אז נכון שגם כיום מתקיימים לא מעט כנסים מעין אלה, אך במקביל ישנה גם דרך נוספת לקיים כנס עסקי או מקצועי, כלומר ארגון כנסים המשלבים כמה אלמנטים. כנסים שהם גם רציניים, מרשימים ומוקפדים אך גם מרתקים, מלאי עניין ואף חוויתיים.

איך ניתן לעשות זאת? כיצד לוודא שמספקים למוזמנים ערך מוסף? לשלב בין הרצאות, נאומים, שהינם הצד הפרקטי יותר לבין הצד היצירתי, תרבותי, בידורי. למעשה ישנה משמעות רבה לא רק לבחירות האסטרטגיות כמו מקום, תוכן, ציוד טכני ושאר החלטות פונקציונליות, אלא גם לבחירות הנוגעות לעיצוב, לאסתטיקה, לאווירה, לכיבוד או לתפריט, למוסיקה, לתכנית האומנותית וכדומה.

הרי בסופו של דבר מתכנני האירוע מעוניינים שהמוזמנים יעבירו את זמנם בנעימים, שלא יהיו קצרי רוח ושלא יחושו שהם נמצאים בעבודה, אז אלה הם האלמנטים שבסופו של דבר עושים את כל ההבדל, הם אלה שיוצרים את החוויה ומספקים את הערך המוסף.

שילוב נבון ומוצלח בין ביזנס לפלז'ר הוא דרך מצוינת לייצר רושם הולם ולגרום למשתתפים לסיפוק.

הפקת כנסים ואירועים עסקיים עם עידור הפקות

כמו שכבר הוזכר קודם לכן, עידור הפקות מספקת גם שירותי הפקת כנסים ואירועים עסקיים, ימי עיון, השקות, ערבי גיבוש וימי כיף לעובדי חברות. הניסיון שצברנו לאורך שנות התעסקותנו בתחום - עוזר לנו לתת לכם את השירות הטוב ביותר שניתן לתת, לייעץ לכם, להנחות אתכם, לסייע לכם בבחירות ובהחלטות, ולא פחות חשוב - לקשר ביניכם לבין הספקים המובחרים.

הפקת כנס או ארגון כנסים אינם חייבים להיות עבודה קשה ומתסכלת. אפשר להפוך את המשימה לפשוטה יותר על ידי קבלת סיוע מקצועי מצוות מיומן, אנו בעידור הפקות נשמח לעמוד לצדכם, ללוות אתכם ולהפיק בשיתוף פעולה מלא את האירוע שברצונכם לערוך.

 

למציאת המקום המושלם לעריכת הכנס שלכם, בקרו באינדקס כנסים ואירועים - MeetingPlace