הפקת אירועי חברה

הוטלה עליכם או עליכן המשימה להפיק אירוע מטעם החברה שלכם? אינכם בטוחים אם אתם יכולים לעשות זאת בהצלחה?

עזרה וייעוץ מקצועיים, ניהול לוגיסטי ותקציבי וליווי צמוד -  שירותי הפקת אירועי חברה של עידור הפקות

אירועים יש בכל מקום וכל הזמן, חלק ניכר מהאירועים הנערכים כל שנה הם מה שנקרא אירועים עסקיים, אירועים של חברות, בין אם כנסים או אירועי השקה ובין אם אירועים לעובדי החברה. אירועים מעין אלו הם ברוב המקרים אירועים בהם מושקעת לא מעט מחשבה וגם לא מעט כסף ולכן חשוב לכולם - שיהיו מוצלחים.

ישנם אנשי מקצוע בתחום האירועים המתמחים בעיקר בהפקות אירועים פרטיים, כלומר חתונות, בר ובת מצוות, בריתות וכדומה, וישנם אנשי מקצוע וחברות הפקה המתמקדים במתן שירותי הפקת אירועים לחברות ואירועים עסקיים.

הפקת אירועים לחברות – שירות מקצועי הוא כל מה שנחוץ לכם

ההבדל העיקרי בין אירוע פרטי או משפחתי לאירוע עסקי - הוא המהות; אם אירועים משפחתיים נוצרו על מנת לחגוג מועד חגיגי מסוים, לכנס את המשפחה והחברים תחת קורת גג אחת, לשמוח ולהנות יחדיו, הרי שאירועים עסקיים, הפקת אירועים לחברות או הפקת אירועי חברה ברוב המקרים נערכים מסיבות מעט שונות.

אך גם אם המהות שונה, בסופו של דבר מטרת קיום האירוע היא לרוב זהה: לספק למוזמנים חוויה נעימה ורצוי גם מרשימה, ולוודא שהם מעבירים את זמנם מבלי להשתעמם, שהמקום בו נערך האירוע מעוצב ומצויד כראוי, שהאווירה טובה, שהם נהנים מארוחה משובחת או כיבוד ברמה גבוהה, שהמוזיקה, אם ישנה, איכותית וכן הלאה.

כדי לעשות זאת, כדי שהכל יתנהל כשורה מתחילת התהליך, משלב התכנון ועד יום האירוע עצמו, מה יכול להיות יותר חכם מלקבל שירותי הפקת אירוע חברה מאנשי מקצוע שעיקר עיסוקם הוא הפקת אירועי חברה?

עידור הפקות עוסקת בתחום כבר שנים ארוכות ומפיקה הן אירועים עסקיים והן פרטיים, החברה מורכבת מצוות מנוסה ואיכותי שמטרתו לספק ללקוחות יחס אישי ולעבוד יחדיו תוך שיתוף פעולה מלא מפגישת ההכרות והגדרת הרצונות והצרכים ועד בקרת האיכות בזמן שהאירוע מתקיים, הפקה ללא פשרות.