אירוע קונספט

חושבים לערוך אירוע שמרכזו קונספט מוגדר? אירוע מיוחד שלא ישכח במהרה ויראה בדיוק כמו שדמיינתם? זו אמנם נשמעת כמו מלאכה קשה ומסובכת, אך אם תקבלו את העזרה הדרושה לכם - הכל יבוא על מקומו ותיהנו מהפקה איכותית.

מהו אירוע קונספט וכיצד יוצרים אותו?

הרעיון העומד מאחורי אירוע קונספט הוא תכנון ועריכת אירוע המושתת על נושא מסוים, שנבחר לעמוד מאחורי ההפקה. כלומר, אירוע שבבסיסו תמה מוגדרת בעקבותיה מתוכננות בקפידה ומתבצעות כל הבחירות העיצוביות והטכניות, כך שהרעיון ההתחלתי הופך בסופו של דבר לממשי.

אירוע קונספט, כדי שיהיה מוצלח ומרשים, צריך קודם כל להיות מתוכנן כראוי; כל פרט ופרט בו חייב להיות מדויק ומוקפד כדי שהתמונה תהיה מושלמת, מה שאומר שבשונה מעט מאירועים אחרים - ישנה משמעות רבה יותר לכל בחירה והחלטה, ועל האלמנטים מהם מורכב האירוע לחבור יחדיו ללא דופי.

הפקת אירועי קונספט – מדוע ואיך?

אם בעבר אירועי קונספט היו נדירים יחסית, הרי שבימינו יותר ויותר לקוחות בוחרים לערוך אותם, מדוע? ישנן כמה סיבות, אך העיקרית שבהן היא שבמדינה כמו ישראל, בה אירועים נערכים לעתים קרובות וכל אחד מאיתנו מוזמן לאירוע זה או אחר לפחות כמה פעמים בשנה אם לא יותר, נוצר צורך לספק לקהל המוזמנים ערך מוסף, לעניין, לסקרן ולגרום להתרגשות.

בנוסף, המהות של אירועי ומסיבות קונספט היא שניתן לעשות בהם כל מה שרק רוצים, לייצר חוויה ייחודית לאורחים, כלומר, לאפשר למוזמנים לחוות דבר מה שלא ניתן לחוות כל יום ולהפוך חלום למציאות, כי הרי אין מי שלא מעוניין להניח לזמן קצר לצרות, לבעיות ולדאגות ופשוט להתמסר וליהנות.

אך אירועי קונספט, כדי שיהיו הצלחה מסחררת כדאי שיתוכננו ויופקו כראוי, לכן מומלץ ביותר להסתייע באנשי מקצוע המתמחים בהפקת אירועים בכלל ובאירועי קונספט בפרט, כי אחרי הכל, לעשות זאת בעצמכם זה לא פשוט, ורצוי לקבל סיוע מקצועי מבעלי ניסיון בתחום.

עידור הפקות מציעה לכם את שירותיה

עידור הפקות היא חברת הפקות אירועים העוסקת בהפקת אירועים מכל סוג ובכל היקף. צוות מנוסה מלווה אתכם לאורכו של התהליך כולו, כך שאתם מוזמנים לספר לנו על הרעיונות שלכם ונסייע לכם לפתחם, לבנות יחדיו תקציב שנוודא שתעמדו בו, לבחור מתוך מיטב הספקים ולייצר עמכם ולמענכם אירוע קסום.