אירועי השקה

אירועי השקה הפכו זה מכבר לכלי עזר נפוץ ליחסי ציבור מוצלחים ושיווק חכם. המטרות העיקריות של עריכת אירוע השקה הן לקדם מוצר או מותג, אך בו זמנית גם להעביר מסר, להותיר רושם ולהביא לחשיפה אפקטיבית בפני קהל המוזמנים, שהינו, מן הסתם, גם קהל היעד.

אירועי השקה – איך לעשות זאת כשורה?

לקיום אירועי השקה, אם כך, יתרונות לא מעטים, והם מספקים לבעלי החברות או המותגים הזדמנות מצוינת לייצר אפקט עצום, ותוך זמן קצר ליהנות מחשיפה תקשורתית יעילה ומפרסום וקידום שנלווים אליה ואל האירוע כולו.

עם זאת, כדי שהאירוע יהיה מוצלח במיוחד, עליו להיות מתוכנן בקפידה ורצוי שיהיו בו כל המרכיבים הנכונים.

מהם המרכיבים הנכונים? לשאלה זו אין תשובה אחת, אין הגדרה מדויקת או מתכון, אך בהחלט ישנם כמה אלמנטים שבלעדיהם אירוע השקה, ארגון כנסים או למעשה כל אירוע, לא יממשו את מלוא הפוטנציאל הטמון בהם – תכנון ראוי, הפקה מקצועית, קונספט רעיוני ועיצובי ואווירה הולמת. כל אלה אחראים על החוויה שיחוו המוזמנים, על הטעם שישאר בפיהם ועל הזכרון שישאר בתודעתם.

תכנון והפקת אירוע השקה – דגש על כל פרט

מה שפעמים רבות מבדיל אירוע אחד מאחר היא רמת ההשקעה והמחשבה שהוקדשה לתכנון ההפקה וליישומה, ישנה חשיבות ומהות לכל בחירה – לבחירת המקום, להחלטות העיצוביות, לבחירת הספקים, המוזיקה, המנות או הכיבוד, שירותי הבר וכדומה, לאסטרטגיה ולניהול הלוגיסטי.

כאשר ההפקה מתחילתה ועד סופה היא ללא פגם, האירוע יהיה גם הוא ללא דופי.

לשם כך רצוי ומומלץ ביותר להיעזר בשירותיה של חברת הפקה מיומנת, חברה בעלת ידע וניסיון בהפקת אירועי השקה, בצוות אחראי שניתן לסמוך עליו, שיוריד מכם חלק ניכר מהמטלות והמשימות ושידע לספק לכם מענה מדויק לרצונותיכם וציפיותיכם. מקצועיות ויצירתיות הן מילות המפתח.

אנו בעידור הפקות נשמח לעמוד לשירותכם ולהפיק למענכם את האירוע בו אתם חפצים, לשמוע מכם מהם הצרכים שלכם ומהו החזון, כדי שנוכל ליצור יחדיו אירוע מרשים שיעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

אתם מוזמנים ליצור קשר, לקבל אינפורמציה ולקבוע פגישת היכרות שתאפשר לנו להתחיל במלאכה.