אירועים עסקיים

החשיבות של הפקה מוקפדת ומדוייקת של אירוע עסקי היא רבה; אירועים עסקיים נועדו פעמים רבות כדי לקדם ולשווק את העסק, וכל בעל חברה היה רוצה שהרושם שייצוֹר האירוע יהיה חיובי ויתן שם טוב לחברה.

הפקת אירועים עסקיים נראית לכם קשה מדי? אתם לא חייבים לעשות הכול לבד. בואו להכיר את עידור הפקות אירועים.

הפקת אירועים עסקיים - מהם אירועי חברה?

לחברות יש סיבות והזדמנויות רבות לקיים אירועים עסקיים; ימי כיף וגיבוש לעובדים, ערבי נושא, מסיבות סוף שנה, הרמות כוסית לחג, טיולים ונופשים לעובדים, כנסים, אירועים שנועדו לקדם מכירות ושיווק, אירועי השקה של מוצרים חדשים, אירועי תדמית ועוד ועוד.

כאשר חברה מפיקה אירוע רשמי במטרה לקדם את עצמה בדרך זו או אחרת, עליה לקחת בחשבון שמבחינות רבות האירוע הוא ה"פנים" שלה ויש לו חלק ניכר באופן בו החברה כולה תיתפס בעיניי האורחים, המשקיעים הפוטנציאלים וכדומה. על כן יש להפקת האירוע חשיבות מכרעת בהצלחתו, מה שמוביל בעלי חברות לא מעטים להעזר בשירותיהם של צוות הפקות מנוסה.

הפקות אירועים עסקיים - במה תלויה הצלחה של אירוע?

אירועים עסקיים לא עושים כלאחר יד. מאחר ואירועים כאלה בדרך כלל נחלקים לכמה חלקים שונים ולדוגמא, שלב הנאומים, שלב הסעודה, שלב ההפעלות המיוחדות ועוד. יש לדעת כיצד לבצע את השילוב ביניהם בצורה חלקה ומדוייקת - כך שלא ייווצר מצב של עומס או כבדות והאירוע ישמור על קלילות וזרימה, גם (ובעיקר) אם הוא סובב סביב נושא רציני ביותר.

נגלה לכם סוד? מה שהופך כל אירוע לאירוע מוצלח, ללא קשר אם הוא עסקי או פרטי, הוא הפינוק. נכון שהאורחים שלכם עשויים להגיע בכדי לשמוע על הרעיון העסקי החדש שלכם, ונכון שהכנס השנתי שאתם מפיקים הוא המטרה העיקרית ולא כל המסביב, אך למעשה מה שישאיר את הטעם המתוק מהיום הזה בקרב האורחים, הלקוחות או העובדים - הם אותם הפרטים הקטנים והמפנקים שיגרמו להם לפקוד גם את האירוע הבא שתערכו.

ומהם אותם פרטים קטנים? כאן בדיוק אנחנו, בעידור הפקות אירועים, נכנסים לתמונה; אנחנו נגייס את כל היצירתיות שאנו יודעות שיש לנו כדי לגבש, להנעים את הזמן ולהעביר את המסר שאתם רוצים להעביר בצורה הכי מהנה שתוכלו לחשוב עליה.

אך כדי להתחיל לתכנן ולארגן, צריך קודם כל לקחת בחשבון את התקציב שיש לכם עבור הפקת האירוע. אם יש לכם סכום כסף מסויים אבל אין לכם מושג למה הוא עשוי להספיק, על מה בדיוק כדאי להשקיע אותו ועל מה ניתן לוותר - אל דאגה, ההתמחות שלנו היא לנהל עבורכם את התקציב ולהפיק ממנו את המיטב. אנו נמליץ לכם כיצד לחלק את ההשקעה הכספית בין האולם, הקייטרינג, האטרקציות וכדומה ותוכלו להיות רגועים בכך שהכסף שלכם נמצא בידיים טובות ואמינות.

כמובן שאירועים עסקיים חייבים בראש ובראשונה מקום להתקיים בו; אולם כנסים או גן אירועים קטן, מסעדה שיסגרו במיוחד עבור האירוע שלכם, חורשה בטבע וכדומה.

לפי אופי האירוע (יום כיף וגיבוש או אירוע רשמי) נייעץ לכם לגבי המקומות האטרקטיביים ביותר לקיים אותו וגם נקשר אתכם עם בעלי המקום ברגע שתתקבל החלטה. אנו עוסקות בהפקות אירועים עסקיים שנים רבות, ולכן טיפחנו קשרים מרובים עם נותני השירותים הטובים ביותר ברחבי הארץ.

הפקת אירועים עסקיים כוללת, מעבר לאיתור המקום, גם את כל היתר; מציאת חברת קייטרינג שתרכיב תפריט מיוחד - בהתאמה לסוג האירוע שלכם (אירועי כיף, לדוגמא, כוללים פעמים רבות גם ילדים, או לחילופין אירועים רשמיים, עשויים להצריך תפריט גורמה וכדומה), צלם וידאו וצלם סטילס שיפעלו יחד כדי לתעד את ההשקה המפוארת שלכם או את הנאומים החשובים של הכנס, וכן את כל הקשור בפן המהנה של האירוע והאטרקציות; ההפעלות לילדים, צוותי הבידור, התחרויות החברתיות, ועוד ועוד.

כל זה נשמע נהדר. אבל מה יוצא לכם מזה?

התועלת העיקרית שמקבלים משירותי הפקות מקצועיים, היא שיש מישהו אחר ששוקד עבורכם על הרמת האירוע, צוות מנוסה שיודע לתאם ולסנכרן בין כל הגורמים לפני האירוע ובמהלכו, מישהו שיקשיב לרצונות ולדרישות שלכם ויפעל במטרה להגשים לכם את כל החלומות.

העבודה שלנו תחסוך מכם זמן אדיר וגם השקעה בהתרוצצויות וחיפושים, סקרים והשוואות מחירים - כי אנחנו כבר עשינו את הכל הרבה לפני שאתם חשבתם על הפקת אירוע עסקי.

מאגר הספקים שאנו עובדים איתו הוא מהמובחרים שיש, ודרכנו תוכלו לזכות גם במחירים הטובים ביותר.

התכונות החשובות שחברת הפקות צריכה שיהיו לה

הדבר הכי מהותי שעליכם לזכור הוא שמדובר באירוע שלכם. הקונספט שעומד מאחורי האירוע הוא שלכם, ועל אף שאנו, כצוות הפקות, נוכל לסייע לכם לגבש את הקונספט ולבנות לו"ז, כל החכמה היא לדעת למנף את מה שאתם חלמתם עליו ולהוציא את הרעיון אל הפועל בדרכים הכי טובות שאנו מכירים כאן, בעידור.

הקשבה עבורנו היא תכונה חשובה, ואם תחושו בכל רגע נתון במהלך ההפקה כי האירוע לוקח כיוון שאתם לא מרוצים ממנו, נשנה ונתאים את עצמנו אליכם עד שנמצא את השפה המשותפת בינינו.

תכנון אירועים עלול להיות כרוך בלא מעט לחץ וחששות, אך משום שאנו ניקח על עצמנו את כל העבודה הקשה, נוכל להוריד מכם משמעותית את העומס, הלחצים והדאגות, על מנת שכל שתצטרכו לדאוג לגביו יהיה המטרה שלשמה הפקתם את האירוע העסקי שלכם וקידום החברה.

הפקות אירועים עסקיים רק עם עידור הפקות

עידור היא חברה מקצועית להפקות אירועים, שעוזרת לכם להפיק אירוע מהשלב הראשוני ביותר של ניהול התקציב ועד שאחרון האורחים עוזב את האולם.

אצלנו תמצאו בית חם ויחס אישי, חשיבה יצירתית והמון ניסיון. יש לכם שאלות אלינו? צרו איתנו קשר בטלפון או באמצעות הטופס המצורף.